Kategórie      
Výrobcovia / značky
Novinky
Vianočné darčeky pre každého cyklistu!

  Vianoce sa nezadržateľne blížia a pokiaľ ešte stále nemáš všetky darčeky, máme pre teba zopár tipov. Či už hľadáš darček pre príbuzného, cyklistického parťáka alebo malého bikera, ponúkame niekoľko darčekov,...

viac
Jesenné novinky, tipy a zľavy

Po dlhom teplom lete, vždy prichádza jeseň. Počasie už nie je také teplé, dni sú výrazne kratšie a za hmlistého, poprípade daždivého počasia sa nám na bicykel chce akosi menej.   Práve...

viac

Požičovňa cyklovozíka

Úvod Požičovňa
Cyklovozík Thule Chariot CTS CX1

Uvažujete o kúpe cyklovozíka alebo si chcete vyraziť na cyklovýlet s deťmi? Ponúkame Vám možnosť požičania cyklovozíka Thule CTS CX1 BLUE DISC určený pre jedno dieťa. Cyklovozík môžete využiť pri cyklistike, prechádzkach alebo na behanie. Vďaka odpruženiu vozík prináša bezpečnú a pohodlnú jazdu aj na nerovnom povrchu. 

 

Vozík požičiavame spolu s upínacou tyčou na bicykel (len pre rýchloupínacie zadné osky!) a "jogging" setom, ktorý premení cyklovozík na športový vozík ideálny na behanie.

 

Nosnosť: 34kg

 

Požičovné:

20 € / deň

50 € / sobota až pondelok

60 € / piatok až pondelok

100 € / týždeň

 

Rezervácie príjmame iba osobne na predajni alebo na tel. čísle 0950 766 767. 

 
Vozík si môžete prísť prevziať (a vrátiť) v ktorýkoľvek čas podľa otváracích hodín. Ak Vám otváracia doba nevyhovuje, radi Vám po dohode poslúžime aj v iný čas.
K požičaniu vozíka budete potrebovať len občiansky preukaz a zálohu vo výške 200 €.

Požičaný vozík a doplnky, prosím, vráťte v čistom stave. Pri porušení tejto povinnosti budeme účtovať poplatok za vyčistenie 20 € (strhnutím zo zálohy). Ďakujeme.
Copyright 2022 - 2024 © Bikesport