Kategórie      
Výrobcovia / značky
Novinky
Vianočné darčeky pre každého cyklistu!

  Vianoce sa nezadržateľne blížia a pokiaľ ešte stále nemáš všetky darčeky, máme pre teba zopár tipov. Či už hľadáš darček pre príbuzného, cyklistického parťáka alebo malého bikera, ponúkame niekoľko darčekov,...

viac
Jesenné novinky, tipy a zľavy

Po dlhom teplom lete, vždy prichádza jeseň. Počasie už nie je také teplé, dni sú výrazne kratšie a za hmlistého, poprípade daždivého počasia sa nám na bicykel chce akosi menej.   Práve...

viac

Dodanie tovaru

Úvod Všetko o nákupeDodanie tovaru

Tovar zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty (balík na adresu, expres kuriér na adresu), kuriérskou službou, alebo si ho môžete osobne prevziať na našej prevádzke počas pracovnej doby.


Bicykle a elektrobicykle značky Merida nie je možné poslať poštou ani kuriérom. Je možný len osobný odber alebo vopred dohodnutý rozvoz. Cena za rozvoz je účtovaná nasledovne:


pri objednávke do 2 000 EUR:

 

     - Nová Dubnica a okolie: zadarmo

     - TN, ZA, TT, NR, BA, BB kraj: 25 EUR

     - KE, PO kraj: 50 EUR

     - zahraničie: dohodou

 

pri objednávke nad 2 000 EUR:

 

     - Slovensko: zadarmo

     - zahraničie do 250km: zadarmo 

     - zahraničie nad 250km: dohodou

 

V prípade odosielania bude tovar doručený na adresu, ktorá bola uvedená v objednávke. Zákazník je povinný uhradiť tovar v hotovosti/kartou pri preberaní tovaru zaslaného na dobierku. V prípade ak doručovateľ nezastihne zákazníka, bude ho telefonicky alebo písomne kontaktovať a oznámi miesto a čas prevzatia tovaru.


Tovar, ktorého dostupnosť je udávaná skladom, si môžete spravidla osobne vyzdvihnúť alebo bude expedovaný do 2 pracovných dní po spracovaní Vašej objednávky.


Dodaciu lehotu tovaru, ktorý momentálne nie je dostupný Vám oznámime pri spracovaní objednávky. Dodacie lehoty sa štandardne pohybujú v rozmedzí 3-30 pracovných dní, v závislosti od druhu objednaného tovaru a jeho dostupnosti u výrobcu alebo distribútora.

Copyright 2022 - 2024 © Bikesport