Kategórie      
Výrobcovia / značky
Novinky
Vianočné darčeky pre každého cyklistu!

  Vianoce sa nezadržateľne blížia a pokiaľ ešte stále nemáš všetky darčeky, máme pre teba zopár tipov. Či už hľadáš darček pre príbuzného, cyklistického parťáka alebo malého bikera, ponúkame niekoľko darčekov,...

viac
Jesenné novinky, tipy a zľavy

Po dlhom teplom lete, vždy prichádza jeseň. Počasie už nie je také teplé, dni sú výrazne kratšie a za hmlistého, poprípade daždivého počasia sa nám na bicykel chce akosi menej.   Práve...

viac

Servis

Úvod Servis

Servis bicyklovV našej predajni poskytujeme aj servis bicyklov a elektrobicyklov. Ponúkame odborný servis, ktorý zahŕňa montáž alebo výmenu všetkých dielov a doplnkov, vrátane ich správneho nastavenia. Medzi najčastejšie servisné úkony u nás patrí výmena plášťov a duší, výmena laniek a bowdenov, nastavenie prehadzovania a bŕzd, výmena brzdových gumičiek, platničiek či kotúčov. Ponúkame aj zložitejšie servisné úkony ako odvzdušnenie hydraulických bŕzd, výmenu ložísk zadnej stavby, diagnostiku elektrobicykla alebo konverziu na bezdušový systém. 


Garančnú prehliadku odporúčame absolvovať približne po 150 km jazdenia na bicykli. Pri prehliadke resp. prvom servise skontrolujeme nastavenie bicykla a dotiahneme potrebné komponenty. Nový bicykel je pri prvých jazdách "v zábehu", všetky komponenty si sadajú. Ak sa na bicykli najazdí bez prvého servisu viac ako 200 km, komponenty sa môžu opotrebovať rýchlejšie, nastavenie sa rozladí a na bicykli môžu vzniknúť škody, na ktoré sa nevzťahuje uplatnenie reklamácie! Preto tento servis naozaj odporúčame.

Počas sezóny odporúčame zistiť dostupnosť servisných služieb vopred telefonicky, emailom alebo osobne v predajni. Na termíne servisu sa dohodneme podľa aktuálneho vyťaženia našich mechanikov.

 

 


Copyright 2022 - 2024 © Bikesport