Kategórie      
Výrobcovia / značky
Novinky
Vianočné darčeky pre každého cyklistu!

  Vianoce sa nezadržateľne blížia a pokiaľ ešte stále nemáš všetky darčeky, máme pre teba zopár tipov. Či už hľadáš darček pre príbuzného, cyklistického parťáka alebo malého bikera, ponúkame niekoľko darčekov,...

viac
Jesenné novinky, tipy a zľavy

Po dlhom teplom lete, vždy prichádza jeseň. Počasie už nie je také teplé, dni sú výrazne kratšie a za hmlistého, poprípade daždivého počasia sa nám na bicykel chce akosi menej.   Práve...

viac

Vianočné darčeky pre každého cyklistu!

Úvod NovinkyVianočné darčeky pre každého cyklistu!

Vianočné darčeky pre každého cyklistu

 

Vianoce sa nezadržateľne blížia a pokiaľ ešte stále nemáš všetky darčeky, máme pre teba zopár tipov. Či už hľadáš darček pre príbuzného, cyklistického parťáka alebo malého bikera, ponúkame niekoľko darčekov, ktorými urobíš radosť každému! 

 

 

Predné svetlo Infini SUPER LAVA USB

Predné svetlo Infini SUPER LAVA USBKompaktné, ľahké, nabíjateľné svetlo so svietivosťou až 300 lumenov. Unikátny dizajn osvetľuje cestu dopredu a poskytuje dostatočnú viditeľnosť aj po stranách a zvyšuje bezpečnosť cyklistu. Inštalácia je bez použitia nástrojov, pričom používa pružný gumený úchyt a konzolu pre bezpečné upevnenie. Svetlo nájdeš tu.

 

Minipumpa BBB Nanoroad

Minipumpa BBB Nanoroad Ľahká, teleskopická minipumpa BBB s extrémne kompaktným tvarom a vysokým výkonom. Vďaka pevnému hliníkovému telu zvládne nafúkať aj cestné kolesá až do tlaku 8 barov. S dĺžkou 110mm a hmotnosťou len 95 gramov sa jedná o skutočne malú nenápadnú pumpu, ktorú môžeš nosiť v zadnom vrecku alebo v podsedlovej taške. Viac špecifikácií nájdeš tu.

 

Práčka na reťaz Muc-Off X3

Práčka na reťaz Muc-Off X3Jediným spôsobom, ako z reťaze vyťažiť maximálnu efektívnosť, je zabezpečiť, aby bola pravidelne a správne čistená a mazaná. Naša najobľúbenejšia práčka na reťaze Muc-Off X3 je najjednoduchší spôsob, ako perfektne vyčistič reťaz! Súčasťou balenia je aj 75 ml balenie Muc-Off Drivetrain Cleaner, ktorý možno naliať priamo do horného zásobníka práčky a následne uvoľniť tlačidlom. Práčku nájdeš tu. 

 

Multifunkčná šatka BBB Comfortneck

Minipumpa BBB Nanoroad Multifunkčná šatka od BBB nájde uplatnenie v šatníku každého outdoorového nadšenca počas celého roka! Je možné ju nosiť ako nárkčník, čiapku, kuklu či len ako potítko na ruke. Je vyrobená z príjemného a ľahkého polyesteru a vynikajúco odvádza vlhkosť. Vďaka tenšej konštrukcii je možné ju nosiť aj pod prilbou. Viac špecifikácií nájdeš tu.

 

Termo fľaša Elite Deboyo Race 500

Termo fľaša Elite Deboyo Race 500Prvá pretekárska termo fľaša z nehrdzavejúcej ocele s vákuovou izoláciou, ktorá uchováva nápoje studené alebo teplé až 12 hodín! Fľaša pasuje do každého cyklistického košíka na fľašu, je preto vhodná na jesenné a zimné výjazdy, keď nechceš aby ti nápoj veľmi rýchlo vychladol. K fľaši sú dodávané dva vrchnáky: jeden na použitie na bicykli a druhý napríklad na turistiku. Viac informácií nájdeš tu.

 

Cyklopočítač CicloSport Protos 213

Cyklopočítač CicloSport Protos 213Cyklopočítač CicloSport Protos 213 ponúka jednoduché a intuitívne ovládanie pomocou dvojice tlačidiel a extra prehľadný 4 riadkový displej, ktorý umožňuje zobrazovať naraz takmer všetky potrebné funkcie. Robustný vymeniteľný ochranný gumený kryt po obvode prístroja zabezpečuje jeho zvýšenú ochranu pred mechanickým poškodením. Viac špecifikácií nájdeš tu.

 

Batoh Extend RIOS 8L

Batoh Extend RIOS 8LUltraľahký cyklistický batoh Extend RIOS s kapacitou 8L ponúka vďaka 2 samostatným oddeleniam ideálne riešenie pre 1-dňové výlety. Samostatné oddelenia pre náradie, dušu, kľúče a všetko nevyhnutné pre servis bicykla vo vonkajších podmienkach je vďaka širokému zipsu výborné prístupné za každých okolností. Vďaka šikovným vychytávkam a nízkej cene je tento batoh naozaj jedným z najobľúbenejších doplnkov! Viac informácií nájdeš tu.

 

Detská prilba UVEX kid 2 cc

Detská prilba UVEX kid 2 ccĽahká cyklistická prilba uvex kid 2 cc pre najmenších cyklistov ponúka vynikajúcu ochranu pre deti v najmladšom veku. Je ideálna pre jazdu na odrážadlách, kolobežkách, bicykloch alebo v detskej cyklo-sedačke. Vďaka vetracím otvorom, sieťke proti hmyzu a komfortnému upínaciemu systému sa dieťa bude cítiť pohodlne a bezpečne. Detské prilby Uvex nájdeš tu.

 

Darčekové poukážky Bikesport

Darčekové poukážkyIdeálny darček pre cyklistu? Niekedy je ťažké trafiť ten správny darček, zistiť, čo mu na bicykli chýba alebo aké má tajné želanie. Preto Vám ponúkame možnosť kúpiť darčekovú poukážku, ktorá platí na všetok tovar a služby v našom obchode. Poukážky ponúkame v hodnotách 10€, 20€, 50€ a 100€. Darčekové poukážky nájdeš tu.

 

Vianočný tip:  Nechceš čakať na darčeky až do Štedrého večera? Máme pre teba pripravený Adventný kalendár, kde si svoj darček môžeš vybrať každý deň až do 24.12. Na každý adventný týždeň sme pripravili iné prekvapenie, ktoré sa už nebude opakovať. Vyber si svoj darček už teraz!

Copyright 2022 - 2024 © Bikesport